Швидка і якісна установка снпч на Epson, Canon, HP, Brother в Одесі від Masterprint. Оформлення заявки на установку системи по телефону 068-00-21-162, (048) 772-32-41
Snp4

Ви купили принтер і хочете економити на витратних матеріалах, замість того щоб кожен рас купувати дорогі картріджи? У вас є можливість замовити і купити СНПЧ в Одесі у нас. СНПЧ (система безперервного подання чорнила) дає можливість знижувати витрати на друк до 16 разів без шкоди якості. На роботу даємо гарантію у вигляді безкоштовного сервісного обслуговування систем впродовж місяця. Гарантія на СНПЧ 12 міс.

Що за цінами?

Ціна снпч з чорнилом. грн Робота по установці. грн
Принтер и МФУ Epson ≈ 700 250
Принтер и МФУ Canon ≈ 550 250
Принтер і МФУ Brother ≈ 550 250
Принтер і МФУ HP ≈ 550 грн 100$ тому що HP

Варіанти установки СНПЧ в Одесі:

Варіант перший

Ви приносите принтер в пункт прийому-видачі по одній з адрес : вул. Генерала Петрова 16/2, вул. Космонавтів 36, вул. Ицхака Рабина 23/2. Час на установку 1-3 дні.

Варіант другий

Ви оформляєте замовлення на установку снпч по телефону, і майстер виїжджає до вас. Уся робота виконується на місці і в найкоротші терміни. Від вас тільки знадобиться будь-який стіл для проведення робіт.

Чому варто ремонтувати принтер в Masterprint?

Оперативність – ваша заявка буде виконана в найкоротші терміни.

Гарантія – великий досвід співробітників дозволяє нам дати гарантію на виконані роботи

Плата тільки за результат – не беремо передоплату, спочатку ремонтуємо, потім ви платите.

Запрошуйте майстра додому або замовляйте виїзд в офіс. Інженер приїде до вас, зробить усі необхідні роботи, після себе залишить чисте робоче місце. Трохи часу, і ваша оргтехніка працюватиме як новенька. По закінченню робіт майстра можна почастувати каву.