Заправка картриджів та ремонт принтерів в Одесі на виїзді

Компанія Masterprint спеціалізується на ремонті офісної техніки, заправці і відновленні картріджів, продажі витратних матеріалів для принтерів і МФУ. На ринку сервісного обслуговування оргтехніки працюємо з 2011 року.

Надаємо заправку картріджів і ремонт принтерів в Одесі на виїзді.

У ремонт приймаємо будь-які несправні принтери і МФУ : хоч подряпані, хоч розбиті, хоч витягнуті з дна океану.

У майстерні завжди є вільний майстер, який займеться вашим пристроєм. Якщо ремонт потрібний терміново, викличемо інженера в нічну зміну.

Звертайтеся до нас, щоб відремонтувати або заправити ваш принтер.

Ми працюємо з понеділка по суботу, з 9.00 до 18.00.

Етапи взаємодії

ВАРІАНТ ПЕРШИЙ

Ви приносите несправний принтер в пункт прийому-видачі по одній з адрес : вул. Космонавтів 36. Діагностика і ремонт робляться в найкоротші терміни.

ВАРІАНТ ДРУГИЙ

Якщо ви не маєте можливості доставити ваш принтер самостійно, наш автокур’єр в течії 12 годин забере у вас неробочий принтер і доставить в майстерню.

ВАРІАНТ ТРЕТІЙ

Ви оформляєте замовлення ремонт принтера на виїзді по телефону, і майстер виїжджає до вас в течії 24 годин. Уся робота виконується на місці і в найкоротші терміни. Від вастільки знадобиться будь-який стіл для ремонту.

Що про нас говорять

 • “Очень помогли почистить принтер от залитых чернил. Пыталась сэкономить, и сама заправить, в итоге все чипы на картриджах и сам принтер залит. Ребята, почистили, заменили всё что нужно. Теперь только к ним, заправляться , сама больше не пробую.”

  Олена Домогосподарка
 • “Спасибо мастеру, за реанимацию моего ноутбука. После 5 лет работы, он просто потух со сгоревшим каким то чипом. Здесь мне его починили, почистили и сделали это за существенно меньшую стоимость, чем оценивали другие сервисы. Вообщем спасибо, мой HP , будет ещё жить и жить!”

  Вероніка Менеджер у поліграфії
 • “Нужно был срочно принтер в офис, притом что бы не было в итоге заморочек и проблем с ним или с чернилами, заправками. В сервисе сразу подсказали что лучше взять, какую систему СНПЧ и чернила. Вообщем заказал всё у них, и получил быстро работающую машинку .”

  Володимир Зам. керівника

Чому вам вигідно звернеться по допомогу до нас:

 • на роботу беремо майстрів з досвідом ремонтів від 2 років
 • плата тільки за результат
 • наявність оригінальних запчастин
 • гарантія від 3 до 12 міс.
 • після кожного ремонту йде перевірка і тестування пристрою
 • після ремонту на виїзді майстер залишить вам квитанцію про виконану роботу і не забруднений стіл

Замовити ремонт принтера або заправка картріджа