Швидка і якісна прошивка принтерів і МФУ Samsung і Xerox в Одесі від Masterprint. Оформлення заявки на перепрошивку принтера по телефону 068-00-21-162, (048) 772-32-41

АКЦІЯ. При прошивці Samsung SL – M2070, SL – M2070W – заправка картриджа до цього принтера безкоштовно. Також є можливості прошити цю модель на виїзді у вас.

prohivka_1

Що таке прошивка принтера і навіщо вона потрібна?

Виробники оргтехніки продають принтери за заниженою вартістю, і заробляють на витратних матеріалах до них. А вартість картриджів часто можна порівняти з вартістю купівлі нового принтера. Здавалося б, закінчився тонер – картридж відноситься на заправку до сервісного центру. Але тут не все так просто. Виробник оснащує картриджі спеціальними чіпами, в який вшита інформація про кількість надрукованих листів і перешкоджають перезаправці. То як же заправити картридж Xerox, Samsung в Одесі?

Для вирішення проблеми є два шляхи:

  • заправка картриджа Samsung, Xerox із заміною чіпа в Одесі
  • прошивка принтера та МФУ Samsung, ProXpress SL-M, Xerox в Одесі

У першому випадку робиться заправка картриджа тонером і змінюється чіп. Цей метод є дешевим, але як недолік чіп одноразовий, тобто при наступній заправці його знову необхідно змінювати. У другому випадку необхідність заміни чіпа після прошивки апарата відпадає, прошивка робиться один раз і назавжди. Надалі ви тільки заправляєте картридж.

Перепрошивка принтера ніяк не відбивається на робочому стані апарата, не впливає на якість друку та дає можливість безпроблемно заправляти картридж.

Яка ціна?

Вид послуги Ціна, грн
Доставка автокур’єром по місту в обидві сторони 150
Прошивка чорно-білого лазерного принтера 400-600
Прошивка кольорового лазерного пристрою 400-700

Запрошуйте майстра додому або замовляйте виїзд до вас до офісу. Інженер приїде до вас, зробить усі необхідні ремонтні роботи, після себе залишить чисте робоче місце. Небагато часу, і ваша оргтехніка працюватиме як нова. Після закінчення робіт майстра можна пригостити кавою.

prohivka_2

Чому вам вигідно звернеться за допомогою до нас:

  • на роботу беремо майстрів із досвідом ремонтів від 2 років
  • оплата лише за результат
  • наявність оригінальних запчастин
  • гарантія від 3 до 12 міс.
  • після кожного ремонту відбувається перевірка та тестування пристрою