Принтер Epson не захоплює папір. Причини поломки.

Принтер Epson серії SX, TX, SCX, L не захоплює папір. Основні причини поломки.

У принтерах Epson основним видом несправності є дефект подачі паперу. Принтер може захоплювати по кілька аркушів одночасно, пропускати кілька сторінок без друку, або не брати папір взагалі. Така поломка зустрічається як у нових принтерах, так і в апаратах, що відпрацювали по кілька років. У разі проблеми на дисплеї принтера або статусі принтера на комп’ютері можна побачити таке повідомлення про помилку “зминання паперу”, “немає паперу” або “помилка принтера”.

Розберемо основні причини виникнення такої помилки.

  1. Зношування ролика захоплення паперу в принтері. Сам ролик гумовий і за довгий час служби зношується, стаючи гладким. Для хорошого зачеплення паперу ролик має бути шорстким.
rolik-zakhvat

2.Не правильна робота датчика паперу. При такій поломці принтер бере папір один за одним без зупинки, поки не видасть помилку на дисплеї зминання паперу.

dat4ik

3.Знос ролика поділу паперу. При поломці принтер Epson захоплює кілька аркушів одночасно. Знаходиться під роликом захоплення.

4. Сторонні предмети у принтері. Шматочки паперу, монети, скріпки і т. д. призводять до помилки “зминання паперу”.

razdelbym

Всі перелічені причини часто вирішуються розбиранням принтера та заміною або ремонтом зношеної деталі.

Якщо ваш принтер Epson бере  папір, зверніться до нас, щоб усунути несправність. Ціна ремонту цієї поломки 350-500 грн. У вартість ремонту входить робота + нова деталь.