Застрягання паперу в принтері Samsung

Застрягання паперу в принтері Samsung серії scx, ml. Причини помилки.

Zamjatie bumagi

У принтерах Samsung і Xerox, які відпрацювали кілька років,  при роздруківці документів можна побачити таке повідомлення про помилку “зминання паперу”, “зминання 0” або “зминання паперу 1”. Принтер може не затягувати папір, зминати аркуші або, затягнувши його до половини, зупинитися та видати помилку. Розберемо причини такої помилки.

1. Зношування захвату паперу в принтері. Сам ролик гумовий і за довгий час служби зношується, стаючи гладким. Для хорошого зачеплення паперу ролик має бути шорстким.

rolik

2.Не правильна робота соленоїда ролика захоплення паперу. При такій поломці принтер бере папір один за одним без зупинки, поки не видасть помилку на дисплеї зминання паперу

solenoid

3.Зламаний датчик виходу паперу з печі принтера. При необережному видаленні зім’ятого паперу з принтера можна зламати пластмасовий датчик, який дає інформацію вашому пристрою про переміщення паперу. Тому лист не виходить із принтера, застряючи в печі запікання тонера.

dat4ik

4. Сторонні предмети у принтері. Шматочки паперу, монети, скріпки і т. д. призводять до помилки застрягання паперу в принтері Samsung.

Усі перелічені причини часто вирішуються розбиранням принтера та заміною або ремонтом зношеної деталі..

Якщо ваш принтер Samsung або Xerox видав помилку застрягання паперу, зверніться до нас. Ціна ремонту цієї поломки 350-500 грн. У вартість ремонту входить робота + нова деталь.