Купити чорнило в Одесі для самостійної заправки картриджів Canon, Epson, HP, Lexmark, Brother ви можете в Masterprint за адресою Космонавтів 36 чи, замовити кур’єрську доставку до вас. Оформлення заявки доставку по телефону 068-00-21-162, (048) 772-32-41

На ринку витратних матеріалів існує величезна кількість виробників чорнила для струминного друку. Які з них краще, які немає відповісти однозначно складно. Все залежить від того що ви друкуватимете, який папір використовуєте, як часто користуєтеся принтером. Наші фахівці допоможуть підібрати чорнило для принтера виходячи з ваших завдань друку.

Чорнило буває водорозчинне і пігментне.

Водорозчинне чорнило – розчин на основі барвника. Фарби частинки знаходяться у вигляді окремих іонів. У чорнило додаються речовини, які притягують до себе водяні пари з повітря, щоб запобігти пересиханню.

 Пігментне чорнило – барвником є нерозчинна у воді органічна або неорганічна сполука. Пігмент – це кольорові частинки, які мають усі характеристики твердого тіла, такі як об’єм, діаметр та ін.

У кожного типу чорнила є + і –

Водорозчинне чорнило добре підходить для друку текстів, графіків, презентацій. Їх гідністю є недорога ціна і стійкість до швидкого засихання в друкувальній голівці картриджа. Пігментне чорнило більше підійде для насичених кольорових зображень. Фотографії з таким чорнилом виходять яскравими і барвистими. Недолік пігменту це ціна і швидке засихання друкувальної голівки, слідстві чого може знадобитися ремонт принтера.

Masterprint з 2011 року ремонтує принтери і заправляє картриджи, використовуючи чорнило фірми Colorway.

Переваги чорнила ТМ ColorWay:

  1. найкраще закріплення та хімічна стійкість
  2. кольоропередача найближча до оригінального чорнила
  3. повна сумісність з оригінальним чорнилом
  4. оптимальне співвідношення ціна/якість

Що з цінами?

4ernila
100 мл. – 90 грн
CW
200мл. – 140грн

Ви можете купити чорнило, замовивши кур’єрську доставку до вас. Сума доставки 150 грн + вартість чорнила.